Про компанію

Компанія «Тріо Двері», заснована в 1997 році, займається реалізацією міжкімнатних і вхідних дверей, фурнітури і підлогових покриттів. Співпраця з відомими виробниками  дозволяє нам радувати і дивувати своїх клієнтів вишуканими і якісними моделями.

У 2003 році був відкритий перший спеціалізований магазин «Тріо Двері». Завдяки професіоналізму наших співробітників сьогодні це ціла мережа, що нараховує більше 10 магазинів по всій країні, розташованих у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Запоріжжі та в інших містах.

Наша місія - розвивати й удосконалювати дверний ринок України шляхом виробництва і продажу якісних вхідних і міжкімнатних дверей для широкого кола організацій та приватних осіб, надаючи їм найкращий вибір і професійний сервіс.

Наша мета - зробити життя своїх клієнтів красивим, комфортним і безтурботним, пропонуючи їм індивідуальні товари за доступними цінами і забезпечуючи високий рівень обслуговування.

В основі роботи «Тріо Двері» - дбайливе ставлення до кожного клієнта, серйозність і обов'язковість у виконанні взятих на себе зобов'язань. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте:

  • Сертифіковані товари від провідних вітчизняних  виробників. Ми є офіційним представником фабрик Dooris, Astori , БМФ.
  • Більше 1500 унікальних моделей в інтернет-магазині, більше !!! зразків, представлених в наших салонах. І це лише вершина айсберга: асортимент постійно поповнюється і розширюється.
  • Повний спектр послуг: безкоштовний замір, доставка, монтаж.
  • Консультацію кваліфікованих фахівців.
  • Економію часу і сил. Ви можете не тільки зробити замовлення в нашому інтернет-магазині - по телефону або в режимі онлайн, - але й тут же прорахувати вартість майбутнього виробу залежно від комплектації , яка вас цікавить.
  • Акції та спеціальні пропозиції.

Любов до своєї справи, постійне вдосконалення знань, пошук нових ідей і розширення асортименту - все це дозволяє нам 17 років займати лідируючі позиції на ринку. Кращий показник професіоналізму команди «Тріо Двері» - наші об'єкти:

  • м. Київ: Торгівельний центр «Мандарин Плаза», Клінічна лікарня «Феофанія», База відпочинку «Енергобудівельник» (Коблево)
  • м. Харків: Міжнародний аеропорт «Харків», Стадіон ФК «Металіст», Харківський університет Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба
  • м Дніпропетровськ: Культурно-діловий центр «Менора», Донгорбанк, офіс компанії «Київстар»
  • м Маріуполь: ВАТ «Азовмаш», ПАТ «МК« Азовсталь », Залізничний вокзал

Двері «Тріо» завжди відкриті для відвідувачів! Ми цінуємо своїх клієнтів і готові піти на зустріч вашим побажанням.