OUTLET магазин Двери почти даром" в Днепре



Потрібні дешеві двері? Тоді Вам до нас!

У Дніпрі з'явився магазин, де можна в кілька разів дешевше купити міжкімнатні та вхідні двері українського та польського виробництва.
Як правило, на ринку пропонують або дуже дешеві двері, але поганої якості, або гарні двері, які прослужать багато років, але за пристойною ціною. І знайти ту саму золоту середину тут вкрай важко.

У магазині OUTLET «Двері майже Даром» Ви знайдете якісні двері за низькою ціною.
Ніякого підступу. Просто у великій компанії з продажу дверей є склади, де зберігаються ті самі якісні двері. Фішка в тому, що на складах збираються двері, які не встигли розпродати, але моделі вже зняті з виробництва. Проте, двері як і раніше якісні, привабливі. Також тут зібрані двері з незначними дефектами або двері, що називається, "з вітрини", тобто зняті виставкові зразки. Всі ці двері високої якості, і найголовніше - їх можна купити в кілька разів дешевше, ніж в магазинах.

Тут зібрані міжкімнатні двері, які продаються відразу в комплекті з коробами та лиштвою. Можна навіть знайти двері з відразу врізаними навісами та замками. Тобто немає додаткових платежів, якщо ціна двері заявлена ​​500 грн, то саме за 500 грн ви її і купите. Залишилося тільки встановити її, вкрутити ручку і двері готова до експлуатації.

Вхідні двері теж можна купити відразу в зборі з фурнітурою, навіть ручку і вічко докуповувати не треба. І це фабрична збірка - що важливо!



Перевірити якість можна прямо на місці. Якщо сам знаєшся на якості столярних виробів - чудово, дивись, перевіряй, вибирай! А якщо треба буде допомога фахівця, то можна приїхати відразу з майстром, який буде встановлювати їх або попросити консультанта допомогти з вибором.


Забрати їх можна теж відразу з магазину. Не потрібно чекати і немає ризику отримати не те, що обрали спочатку.

Хіба це не відмінний варіант?! Приїжджайте і дивіться самі!


Адреса: Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького (колишня вул. Героїв Сталінграду), 148-а

Телефон: (067) 654-67-87

Графік роботи:

пн-пт 09: 00-18: 00

сб 09: 00-16: 00, нд - вихідний




Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.