Alberi Renata

  • 3900 грн.

Виробник:
Тип покриття:
Шпоновані  • Усього
    3900 грн.


Шпоновані міжкімнатні двері Renata, колекції Alberi Modern, від українського виробника Alberi за ціною виробника, можна придбати в мережі дверних салонів Тріо Двері.

Широкий модельний ряд, багатий вибір колірних рішень і можливість фабрики виробляти двері під замовлення за нестандартними розмірами дозволяє задовольнити самі не прості запити.

 

Конструкція дверного полотна

Полотно без чверті.

Каркас полотна виготовляється із зрощеного бруса, попередньо добре висушеного і очищеного від сучків. Такий каркас з двох боків покривається плитами MDF. Застосування цього матеріалу у виготовленні дверей дозволяє підвищити властивості високої стійкості до вологопоглинання, поверхневої твердості і опірності ударам.

 

Оздоблення

Для фінішного покриття полотна виконується як натуральний шпон, так і  шпон FINE-LINE. Двері покриті напівматовим поліакриловим лаком «Barpimo», який багаторазово перевершує широко використовуємий поліуретановий лак в стійкості до дії ультрафіолету, тобто не змінює колір під впливом сонячних променів. Лакована поверхня виробів додатково покривається спеціальним восковим покриттям, яке збільшує термін експлуатації шпонованої поверхні виробів і підкреслює натуральність їх походження.

 

Скління

Скло «сатин з однієї сторони» 4 мм

 

Стандартний розмір дверного блоку:

660x2030 мм

760x2030 мм

860x2030 мм

960x2030 мм

 

Додаткові опції

- Скло «Лакобель» - одна сторона скла глянцева, а інша покрита спеціальною фарбою для скла.

- Нестандартний розмір

- Розсувна система

- Обшивка отвору


Загальні

Країна Україна
Стиль Модерн

Індивідуальні

Тип покриття Шпоновані
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


міжкімнатні двері, Alberi, Alberi-Modern, Agata