VPorte Vita Di Legno

  • 10800 грн.

Виробник:
Тип покриття:
Масив  • Усього
    10800 грн.

Дана модель втілює в собі елементи класичної англійської решітки в авторському виконанні від Василія Пінчука.

Vita de Legno – двері з масиву деревини які збираються за допомогою механічної стяжки, де скло «Тріплекс» встановлюється в пази – що є найнадійнішим вузлом для забезпечення безпеки експлуатації дверей. А наклеєні на скло «Шпроси» створюють унікальний зовнішній вигляд дверей VPorte, та захищають скло від можливих механічних пошкоджень.

Також, компанія подбала про різноманіття технічних рішень, які розв’язують руки дизайнерам для втілення їхніх ідей. Ви маєте можливість замовити двері не тільки в різних типах відкривання (розпашні, розсувні, роторні) та з чвертю або без, а й існує можливість замінити скло на вставки з МДФ прикрашені патиною, шкірою або іншими видами оздоблення. Також є опція комплектації з скритими завісами.

Всі двері VPorte носять ім’я автора, який впевнений у якості продукції і дає гарантію 15 років на свої вироби. Придбавши Vita de Legno, Ви можете бути впевнені, що придбали якісну авторську річ яка на протязі довгих років буде приносити користь і затишок в вашій оселі.

Індивідуальний серійний номер підтверджує походження вироби VPorte.
 


Загальні

Країна Україна
Стиль Класика

Індивідуальні

Тип покриття Масив
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.