Монтаж Дніпро

Завдання команди Тріо Двері — збудувати якісний фундамент для довгої та безвідмовної роботи дверей. Наш багатолітній досвід доводить, що до етапу проведення монтажних робіт треба підходити індивідуально, відповідально та професійно. Доручивши нам монтаж сьогодні, Ви придбаєте впевненість у тому, що двері будуть радувати Вас впродовж багатьох років.

м. Дніпро

Наименование работ Ед.Изм. Цена (грн.)
1 Монтаж одностворчатого дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена) шт. 650
2 Монтаж полуторного дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена) шт. 800
3 Монтаж двустворчатого дверного блока в подготовленный проем (ручка+пена) шт. 900
ПОДГОТОВКА ПРОЕМА
4 Демонтаж входного дверного блока шт. 100
5 Наценка за монтаж за городом км 10
ПОДЪЕМ
6 Подъем на этаж на лифте за входной блок 1 шт 50
7 Подъем на этаж без грузового лифта за входной блок или лифт 1 шт/эт 50

м. Киъв

м. Мариупіль

м. Одеса

м. Харків

Зауважимо! Встановлення ручек, лиштви та ущільнювача проводиться в день монтажу дверного блоку. У випадку переноса клієнтом монтажу цих комплектуючих на інший день, додатковий виклик монтажників оплачується додатково. Вартість кожного виклику - 300 грн. 
У разі присутності нерівностей стіни в місцях прилягання дверного блоку або невідповідності технічних отворів - фірма не несе відповідальність за естетичний зовнішній вигляд встановленого блоку, а саме: красиве і рівне прилягання лиштви, відсутність нерівних швів між лиштвою і стіною. Дверні блоки повинні ставитися по рівню, в цьому випадку всі гарантійні зобов'язання зберігаються. Якщо клієнт просить встановити не за рівнем, а по стіні - гарантія знімається і цей момент відображається в акті виконаних робіт.