Розсувні скляні перегородки


Бажання розширити простір власної квартири і впустити в неї більше природного світла цілком зрозуміло.Одним з варіантів такого рішення є міжкімнатні скляні перегородки.

Крім свого прямого призначення - зонування та ізолювання простору, такі конструкції привносять в інтер'єр і декоративну родзинку: вітражі, малюнки піскоструєм на склі, фотодрук та тонування скла - всі ці варіанти декорування дизайнери активно використовують при створенні дизайн проектів.

Розсувна синхронна система відкривання дверей Ducasse.
Скло прозоре калене графіт 10 мм. Тонування.
Прорахувати

Розсувна система відкривання дверей Ducasse.
Скло прозоре калене графіт 10 мм. Малюнок пескоструй.
Прорахувати

Розсувна система відкривання дверей Ducasse.
Скло прозоре сатиноване з двох боків 4 мм.
Прорахувати

Розсувна система відкривання дверей Ducasse.
Скло прозоре сатиноване 6 мм.
Прорахувати

Що важливо знати о скляних перегородках?

При виборі перегородок важливо знати, що не тільки на малюнок на склі та засіб його нанесення потрібно звернути увагу. Скляні перегородки можуть бути в алюмінієвій або дерев'яній обв'язці, або суцільноскляні. У випадку з використанням профілю, як правило, вставляється звичайне скло 4 мм. Якщо ж перегородка цільноскляна, то скло використовується товще (від 6 до 16 мм).

Також варто пам'ятати, що є різні варіанти форм і матеріалів самого профілю, який тримає скло по периметру  та, фактично, забезпечує функціональність самої перегородки.

Останнім часом все більшої популярності набирають перегородки зі скла взагалі без обв'язки алюмінієм. У таких конструкціях використовується спеціальний Склотримач, який стикується вже з самим розсувним механізмом.

Яке скло використовують у перегородках

- триплекс (багатошарове скло, яке навіть якщо його розбити не висипається осколками, а просто дає тріщину, як автомобільне скло);
- гартоване скло - міцність в 5-6 разів вище, ніж у звичайного, при прямому ударі. Гартоване скло обов'язково треба захищати по периметру, воно не витримує ударів у торець! Але і в цьому випадку це скло просто розсипається на дрібні негострі шматочки.
- акрилове оргскло - штучний сплав забезпечує прозорість, практично без спотворень і зовсім не розбивається, можна тільки зламати.

Як ми бачимо, сучасні види скла зовсім не настільки тендітні, як може здатися. Вони здатні витримати серйозні удари і навантаження в більш ніж 100 кг.

Комплектуючі для розсувних перегородок

І нехай вони не забезпечують повну шумо- і теплоізоляцію, як і будь-яка розсувні система, важливість та переваги прозорих скляних перегородок складно недооцінити.

Звертайтеся до наших менеджерів в салонах або на Гарячу лінію, і Ми Вам відповімо на всі технічні питання, прорахуємо варіант який Вам сподобався, та запропонуємо ще.

Важливо відзначити, що велике значення при виборі перегородки має виробник самої розсувної системи. Також сьогодні технології дозволяють застосовувати скло і в створенні вигнутих (радіусних) перегородках. Стильно і оригінально виглядають перегородки, в яких скло поєднується з каменем, деревом або шкірою. Все це розширює можливості для дизайну інтер'єру та оформлення свого власного унікального простору для роботи або житла.

Скляні перегородки - відмінне рішення не тільки для невеликих, житлових або офісних приміщень, а також для простору в стилі хай-тек, мінімалізм, індастріал та інших сучасних напрямків.

Фото з нашого закритого об'єкту: